Reklama

Mikołaj w „czternastce”

28/12/2017 13:00

Szkołę Podstawową nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoim barwnym i wesołym orszakiem.

W oczekiwaniu na niezwykłego gościa uczniowie klas I-III obejrzeli przygotowane przez swoich starszych kolegów wzruszające przedstawienie o bożonarodzeniowej tematyce. Piękne, współczesne jasełka wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój i  przygotowały na spotkanie z Mikołajem, który przyszedł przywołany wesołą piosenką.

Przybycie Świętego wraz z orszakiem aniołów, elfów, reniferów i diabełków wzbudziło aplauz zgromadzonych uczniów. Uroczyście zapalono światełka na pięknej, żywej choince, a następnie Mikołaj obejrzał występ najmłodszych dzieci w tańcu śnieżynek. Wielką niespodzianką były piękne, atrakcyjne i wartościowe prezenty dla szkoły, w tym nowoczesny monitor dotykowy i tablica interaktywna z projektorem.

Reklama

Nie zabrakło też słodkich upominków rozdawanych przez aniołki, a także świątecznych piosenek w wykonaniu szkolnego chóru oraz utalentowanych solistów. Mikołaj otrzymał od dzieci prezenty dla zwierząt ze schroniska w Orzechowcach. Wzruszony i zachwycony Święty obdarował potem – słodkościami i rózgami – także starsze klasy ,,czternastki” oraz uczniów Gimnazjum nr 1 im. Orląt Przemyskich.

Świętego Mikołaja pożegnała dyrektor szkoły Małgorzata Kozaczenko, która serdecznie podziękowała mu za odwiedziny i prezenty oraz zaprosiła do SP 14 w przyszłym roku. 


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama