Szkołę Podstawową nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoim barwnym i wesołym orszakiem.
W oczekiwaniu na niezwykłego gościa uczniowie klas I-III obejrzeli przygotowane przez swoich starszych kolegów wzruszające przedstawienie o bożonarodzeniowej tematyce. Piękne, współczesne jasełka wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój i przygotowały na spotkanie z Mikołajem, który przyszedł przywołany wesołą piosenką.
Przybycie Świętego wraz z orszakiem aniołów, elfów, reniferów i diabełków wzbudziło aplauz zgromadzonych uczniów. Uroczyście zapalono światełka na pięknej, żywej choince, a następnie Mikołaj obejrzał występ najmłodszych dzieci w tańcu śnieżynek. Wielką niespodzianką były piękne, atrakcyjne i wartościowe prezenty dla szkoły, w tym nowoczesny monitor dotykowy i tablica interaktywna z projektorem.
Nie zabrakło też słodkich upominków rozdawanych przez aniołki, a także świątecznych piosenek w wykonaniu szkolnego chóru oraz utalentowanych solistów. Mikołaj otrzymał od dzieci prezenty dla zwierząt ze schroniska w Orzechowcach. Wzruszony i zachwycony Święty obdarował potem – słodkościami i rózgami – także starsze klasy ,,czternastki” oraz uczniów Gimnazjum nr 1 im. Orląt Przemyskich.
Świętego Mikołaja pożegnała dyrektor szkoły Małgorzata Kozaczenko, która serdecznie podziękowała mu za odwiedziny i prezenty oraz zaprosiła do SP 14 w przyszłym roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze