Złote i diamentowe jubileusze małżeńskie świętowano w poniedziałek, 23 marca, w jarosławskim ratuszu. Obchody te były pięknym świadectwem trwałości związku, wzajemnego szacunku małżonków i wkładu w budowanie rodziny.
Parą świętującą diamentowe gody, czyli 60-lecie związku małżeńskiego, byli Zofia i Kazimierz Fic. Oprócz nich na uroczystości w ratuszu spotkali się też złoci jubilaci, czyli małżonkowie z 50-letnim stażem. Byli to: Zofia i Andrzej Banasiowie, Maria i Leszek Białkowie, Maria i Józef Wasiutowie, Dorota Domka-Wiśniowska i Edward Wiśniowski oraz Maria i Józef Czwakielowie. Na uroczystości, która niejednemu z uczestników wycisnęła łezkę w oku, obecni byli włodarz miasta Jarosławia Marcin Nazarewicz oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Rokoszyńska i jej zastępczyni Ewa Hrycak, jak również najbliżsi jubilatów. Małżeństwa udekorowane zostały Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Nie szczędzono im życzeń zdrowia, dalszej miłości i wytrwałości oraz gratulacji, same pary natomiast miały okazję podzielić się refleksjami nad wspólną drogą, na której nie brakowało chwil radosnych, ale też i wyzwań.
Spotkanie umiliły małżonkom swoim występem solistki z Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze