Reklama

Miłośnicy klasyków rozpoczęli sezon motocyklowy 2015 [WIDEO]

17/05/2015 10:03

Jarosławskie Klasyki Nocą, czyli nieformalna grupa miłośników klasycznych pojazdów, skupiająca fanów z okolic Jarosławia, Przemyśla i Rzeszowa, rozpoczęła sezon od spotkania na jarosławskim Rynku.

Obok ratusza pojawiły się motocykle pamiętające młodość naszych dziadków. Były iże, junaki, wueski, trafił się nawet komarek z pierwszych lat produkcji. Były też samochody liczące sobie sporo wiosen. Wśród nich można było podziwiać malucha i warszawę. Był citroen 2CV i polonez oraz inne marki, które kiedyś królowały na drogach, a dzisiaj są obiektem podziwu. Uwagę zwracały maszyny wypielęgnowane przez fanów, często w lepszym stanie niż ten z czasów, gdy opuszczały linię produkcyjną. 

Cieszyły oko i przypominały minione lata. Ustawiony tuż przed ratuszem czerwony komar, model jeszcze z pedałami, budził zainteresowanie perfekcyjnym wyglądem. Stojący nieopodal fiat 126 p wyglądał jak „prosto  sopd igły”. Podobnie warszawa zaparkowana przy muzeum. Były też pojazdy, które dopiero czekają na przywrócenie im świetności.

Jarosławskie Klasyki Nocą to grupa stworzona przez fanów motoryzacji w wydaniu rzadko dzisiaj spotykanym na drogach. W sezonie spotykają się co czwartek, o 20 na Rynku. Biorą udział w okolicznych imprezach. Uczestniczą także w akcjach charytatywnych. Ich leciwe maszyny budzą zawsze zainteresowanie, a możliwość przejechania się motocyklem lub samochodem, o którym opowiadał dziadek, jest szczególnie atrakcyjna dla najmłodszych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości