Reklama

Minister Piotrowska w jarosławskiej komendzie

18/05/2015 11:59

Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska odwiedziła w piątek Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu. Przywitali ją Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik oraz Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu młodszy inspektor Ryszard Kornaga.

Było to robocze spotkanie. Minister rozmawiała z funkcjonariuszami, zapoznała się ze strukturą jednostki oraz zwiedziła komendę.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    no - niezalogowany 2015-05-18 13:20:10

    Czy był ten z górki?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    k - niezalogowany 2015-05-18 13:45:33

    raczej nie on z PO nie trzymaale z tymi z WRON tak

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ziomal - niezalogowany 2015-05-18 16:40:31

    "Endriukasa" jak by był to w pierwszej kolejności jeden musiał by śmigać z TACĄ, ciekawe który by z nią śmigał ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości