Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska odwiedziła w piątek Komendę Powiatową Policji w Jarosławiu. Przywitali ją Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik oraz Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu młodszy inspektor Ryszard Kornaga.
Było to robocze spotkanie. Minister rozmawiała z funkcjonariuszami, zapoznała się ze strukturą jednostki oraz zwiedziła komendę.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.raczej nie on z PO nie trzymaale z tymi z WRON tak
"Endriukasa" jak by był to w pierwszej kolejności jeden musiał by śmigać z TACĄ, ciekawe który by z nią śmigał ???
Czy był ten z górki?
raczej nie on z PO nie trzymaale z tymi z WRON tak
"Endriukasa" jak by był to w pierwszej kolejności jeden musiał by śmigać z TACĄ, ciekawe który by z nią śmigał ???