Reklama

Minister Spraw Wewnętrznych w komendzie policji

16/05/2015 17:12

Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska gościła w piątek w jarosławskiej komendzie policji.

Szefową resortu przywitali: zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Jarosławiu młodszym inspektorem  Ryszardem Kornagą.
Spotkanie z kierownictwem i pracownikami jednostki odbyło się w świetlicy komendy. Komendant Ryszard Kornaga przedstawił strukturę organizacyjną jednostki, a po krótkiej rozmowie oprowadził panią minister po jarosławskiej komendzie. Wspólne zdjęcia zakończyły spotkanie.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ziomal - niezalogowany 2015-05-17 08:53:45

    a "Endriukasy" niet na foto ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wac - niezalogowany 2015-05-19 10:58:30

    andrej w odstawce

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości