Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska gościła w piątek w jarosławskiej komendzie policji.
Szefową resortu przywitali: zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Andrzej Sabik wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Jarosławiu młodszym inspektorem Ryszardem Kornagą.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
a "Endriukasy" niet na foto ???
andrej w odstawce