Reklama

Młodość a spokój mieszkańców bloku przy Paderewskiego

04/10/2015 14:02

– Mieszkańcy bloków przy Paderewskiego nie mają lekkiego życia. Latem kłopotliwe staje się sąsiedztwo baru zlokalizowanego w tej okolicy, którego klienci bywają głośni. W dzień nie jest to utrapieniem, ale późnym wieczorem już tak. Druga sprawa to zdewastowany pomnik mieszczący się obok bloku numer 10. Młodzież urządziła sobie przy nim miejsce spotkań towarzyskich, które latem przeciągają się do późnych godzin wieczornych. Czasem nie sposób otworzyć okna, bo wtedy człowiek nie ma co liczyć na spokojny sen czy odpoczynek. Wiem, że młodzież musi się wyszaleć, ale czy akurat pod oknami mieszkańców?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2015-10-04 15:10:38

    >Wiem, że młodzież musi się wyszaleć, ale czy akurat pod oknami mieszkańców? < A co wy mieszkańcy zrobiliście dla tej młodzieży na osiedlu? Gdzie oni mają spędzać wolny czas jak nawet ławki jednej porządnej nie ma? Jakąś kawiarenkę, salę sportową, gier, czy inne miejsce spotkań dla młodzieży w różnym wieku zrobiliście? Jakiś tor rowerowy czy coś podobnego zrobiliście? Zapewne - nie - natomiast zadbaliście na pewno aby było gdzie zaparkować auta i to nawet tuż pod oknami, i ten smród i hałas trujących spalin wam nie przeszkadza?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    OlaP - niezalogowany 2015-10-06 15:07:29

    Od ławeczek i kawiarenek nie są mieszkańcy ale administracja. A dlaczego owa młodzież zamiast pić, nie wybuduje sobie miejsca spotkań?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama