Reklama

Młodzi Lubaczowianie proszą o głos…

26/10/2016 12:00

Burmistrz Lubaczowa Krzysztof Szpyt wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Młodzieżowej Rady Miasta, przekazującej pomieszczenia kotłowni pod przychodnią rejonową. Miejsce to miałoby pełnić rolę siedziby klubu, a przy tym skupiać i integrować młodzież z całego miasta.

W największej sali ma powstać scena do kameralnych koncertów lub prezentacji poetycko-teatralnych, ma się tutaj także znaleźć galeria debiutów, w której młodzież mogłaby przedstawiać swoje prace. Jest również pomysł założenia kawiarenki, która przynosiłaby dochód. Najmniejsze pomieszczenie miałoby służyć za świetlicę do odrabiania zajęć domowych.

Ponieważ dobre pomysły zawsze znajdują odzew wśród mieszkańców, młodzież prosi o każdy głos, który pozwoliłby na realizację przedsięwzięcia.


MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama