28 lutego, o godzinie 10, w hali sportowej Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu rozegrane zostaną II Mistrzostwa Młodych Ratowników o Puchar Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu SPZOZ.

fot.Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Przemyśl
Pierwsze Mistrzostwa Młodych Ratowników o Puchar Dyrektora WSPR SPZOZ w Przemyślu, październik 2018 r.
Uczestnicy – uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych – zaprezentują się pod hasłem: „Pokażcie, jak potraficie ratować!”.
Do wygrania są cenne nagrody, m.in. defibrylator treningowy AED czy fantomy do nauki pierwszej pomocy. Warto przyjść pokibicować!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze