Udany start zawodników Nurtu Przemyśl w III Grand Prix Podkarpacia w tenisie stołowym . Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi pingpongiści Nurtu Przemyśl w III Grand Prix Podkarpacia w kategorii juniorów i młodzików.
W obu kategoriach prawo startu ma 32 najlepszych zawodników. W sobotę, 21 lutego br., w turnieju juniorek, który odbył się w Nowej Sarzynie wysokie 7. miejsce zajęła Justyna Sas. Jak poinformował trener Zdzisław Bodnar, sukces jest tym większy, że Justyna jest jeszcze kadetką i startowała w kategorii wyższej.
W niedzielę, 22 lutego br., młodzicy rywalizowali w Stalowej Woli. Bezkonkurencyjna okazała się Martyna Stachniak, która wygrała turniej bez straty seta. Wśród chłopców z powodu choroby nie mógł wystartować Filip Bochnacki, lecz godnie zastąpił go Jakub Chmielowski który zajął 3. miejsce. Pozostali zawodnicy Nurtu, startujący w tym turnieju uplasowali się na następujących miejscach: 12. Damian Halik, 13. Jakub Wiącek, 15. Olaf Krzysik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze