Reklama

Mnóstwo pijanych kierowców na drogach regionu

11/05/2015 12:48

8 nietrzeźwych kierujących to bilans minionego weekendu. Wśród zatrzymanych jest traktorzysta i trzech motocyklistów. Rekordzistą okazał się 60-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który kierował osobowym fordem mając w organizmie blisko 2 promile.

W piątek tuż przed godz. 14 we Fredropolu uwagę funkcjonariuszy zwrócił kierujący motocyklem, który wykonywał podejrzane manewry na drodze. W trakcie badania na trzeźwość alcomat wykazał, że 55-letni mężczyzn ma w wydychanym powietrzu 1,5 promila alkoholu. Innego tym razem 41-letniego, pijanego kierowcę motocykla zatrzymano w Przemyślu. W Rokszycach mundurowi uniemożliwi dalszą jazdę 60-latkowi siedzącemu za kierownicą forda. W wydychanym powietrzu miał prawie 2 promile. Kolejnych 5 kierowców „na dwóch gazach” policjanci ujęli w sobotę i niedzielę. Wśród nich był traktorzysta skontrolowany w Olszynce.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości