Najpóźniej w poniedziałek, 8 bm. uruchomione zostanie lodowisko przy ulicy Sanockiej w Przemyślu.
W związku z niedawną awarią instalacji lodowiska zarządzający nim Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji zdecydował się na wypożyczenie mobilnej ślizgawki. Jej montaż dobiegł końca.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze