Reklama

Moda na serca także w Radymnie

13/01/2021 08:54

Na Rynku w Radymnie stanął kontener na nakrętki w kształcie serca. Pojemnik wykonał Zakład Gospodarki Komunalnej w Radymnie i niemal z marszu podbił on serca mieszkańców, bo w krótkim czasie prawie w całości napełnił się nakrętkami.

Jak zapewniają przedstawiciele tutejszego magistratu, serce na nakrętki spełnia dwie ważne funkcje: promuje postawy proekologiczne, a jednocześnie[paywall] wspiera akcje o charterze charytatywnym. Do wystawionego w okolicach słupa ogłoszeniowego przy hali targowej pojemnika można wrzucać zarówno nakrętki z produktów spożywczych, napojów czy mleka, jak i te z opakowań płynów do płukania czy szamponów. Pojemnik wykonali pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej w Radymnie. Warto odnotować, że miasto Radymno podchwyciło pożyteczną modę, podobne instalacje powstają jak grzyby po deszczu w całym regionie. Podobnego serca już wcześniej dorobiła się gmina wiejska Radymno, stanęło m.in. w Jarosławiu, Pruchniku oraz  w gminie Rokietnica.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama