Reklama

Modernizacja jarosławskiego dworca ruszy w tym miesiącu

15/01/2015 09:31

PKP SA przekazała już firmie SKB Development sp. z o.o. z Łodzi – wykonawcy remontu jarosławskiego dworca kolejowego – plac budowy. Pierwsze roboty powinny się rozpocząć w styczniu. Zakończenie modernizacji jest planowane jesienią.

– Dworzec w Jarosławiu to jeden z pierwszych obiektów, w którym w tym roku rozpoczynają się prace modernizacyjne, jednak nie ostatni. W tym tygodniu rozpoczęliśmy budowę Innowacyjnych Dworców Systemowych. Tylko w tym miesiącu na place budowy wejdą wykonawcy modernizacji dworców w Dębicy i Krakowie Płaszowie – mówi zastępca dyrektora departamentu inwestycji w PKP SA Wojciech Rokicki. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pzalita_259 2015-01-23 17:31:01

    A czy jest jakiś projekt który będzie przedstawiał dworzec po remoncie ?? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama