PKP SA przekazała już firmie SKB Development sp. z o.o. z Łodzi – wykonawcy remontu jarosławskiego dworca kolejowego – plac budowy. Pierwsze roboty powinny się rozpocząć w styczniu. Zakończenie modernizacji jest planowane jesienią.
– Dworzec w Jarosławiu to jeden z pierwszych obiektów, w którym w tym roku rozpoczynają się prace modernizacyjne, jednak nie ostatni. W tym tygodniu rozpoczęliśmy budowę Innowacyjnych Dworców Systemowych. Tylko w tym miesiącu na place budowy wejdą wykonawcy modernizacji dworców w Dębicy i Krakowie Płaszowie – mówi zastępca dyrektora departamentu inwestycji w PKP SA Wojciech Rokicki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A czy jest jakiś projekt który będzie przedstawiał dworzec po remoncie ??
A czy jest jakiś projekt który będzie przedstawiał dworzec po remoncie ??