Wokół całej Polski zgromadzą się ludzie, aby modlić się na różańcu o pokój dla Polski i całego świata. W sobotę, 7 października, odbędzie się akcja „Różaniec do granic”.
„Różaniec do granic” to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej (7 października), na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata.
– Pragniemy odpowiedzieć na[paywall] zaproszenie Matki Bożej do odmawiania różańca i wziąć udział w duchowym działaniu na rzecz przyszłości naszej, naszych dzieci, naszego kraju i całej Europy – mówi Maciej Bodasiński z Fundacji Solo Dios Basta, która jest głównym organizatorem „Różańca do granic”.
W dniu wydarzenia punkty modlitwy będą zlokalizowane co jeden kilometr wzdłuż całej granicy Polski, liczącej ponad 3,5 tys. km. W diecezjach granicznych wyznaczeni są koordynatorzy oraz kościoły stacyjne, w których 7 października o 11.00 odbędzie się msza święta i nabożeństwo maryjne. O 14.00 rozpocznie się modlitwa różańcowa – zebrani będą odmawiać wszystkie cztery części.
Na terenie naszego regionu kościoły stacyjne znajdują się w następujących miejscowościach: Oczy, Młyny, Kalników, Stubno, Leszno, Torki, Medyka, Jaksmanice, Krówniki, Hermanowice, Kormanice, Sierakośce, Kalwaria Pacławska oraz na terenie diecezji zamojsko-lubaczowskiej: Werchrata, Horyniec-Zdrój, Krowica Sama, Łukawiec.
– Wiemy, że to wydarzenie będzie wymagało odwagi, wysiłku i determinacji, ale wierzymy, że uda nam się w ten sposób odpowiedzieć Maryi na wezwanie do ratowania świata przez Różaniec – podkreśla Maciej Bodasiński.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niby chcemy pokoju i o to się będziemy modlić, a rosjan-też chrześcjan-traktują wybrańcy naszego narodu jak największych wrogów.Zamiast na zbrojenia dajmy narodowi godnie żyć.
No niby bardzo fajna i pozytywna inicjatywa, jednakowoż, jest jedno ale, a mianowicie; jest powiedziane, że Bóg nie słucha modlitw mięsożerców, tak więc...YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSOYOUTUBE.COM - MISTYCYZM 13 - WEGETARIANIZMYOUTUBE.COM - SZANUJMY BOŻE STWORZENIE
''Każdej niedzieli modlimy się o światło, aby wiodło nas na ścieżce, którą stąpamy. Dosyć mamy już wojen, nie chcemy się bić, ale objadamy się martwymi ciałami. - GEORGE BERNARD SHAWEWANGELIA POKOJU - WEGANIZM.BLOX.PLYOUTUBE.COM - RADICAL NEWS - MIŁOSIERDZIAYOUTUBE.COM - WEGETARIANIZM JAKO KONCEPCJA BIBLIJNAWEGETARIANIE.PL * ZOSTANWEGE.PL * PUSZKA.PL
A gdyby tak otoczyć Polskę ROZUMEM jej mieszkańców, a w szczególności..... ich, to byłoby jak sądzę więcej pożytku niż .... A zresztą.
A PO ich członkowie będą się modlić, Budka z Schetyną
Niby chcemy pokoju i o to się będziemy modlić, a rosjan-też chrześcjan-traktują wybrańcy naszego narodu jak największych wrogów.Zamiast na zbrojenia dajmy narodowi godnie żyć.
No niby bardzo fajna i pozytywna inicjatywa, jednakowoż, jest jedno ale, a mianowicie; jest powiedziane, że Bóg nie słucha modlitw mięsożerców, tak więc...YOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSOYOUTUBE.COM - MISTYCYZM 13 - WEGETARIANIZMYOUTUBE.COM - SZANUJMY BOŻE STWORZENIE
''Każdej niedzieli modlimy się o światło, aby wiodło nas na ścieżce, którą stąpamy. Dosyć mamy już wojen, nie chcemy się bić, ale objadamy się martwymi ciałami. - GEORGE BERNARD SHAWEWANGELIA POKOJU - WEGANIZM.BLOX.PLYOUTUBE.COM - RADICAL NEWS - MIŁOSIERDZIAYOUTUBE.COM - WEGETARIANIZM JAKO KONCEPCJA BIBLIJNAWEGETARIANIE.PL * ZOSTANWEGE.PL * PUSZKA.PL