Reklama

Motocykliści po raz kolejny zainaugurowali sezon

07/05/2022 08:20

W przedostatnią niedzielę kwietnia w Kalwarii Pacławskiej znów dało się słyszeć huk silników i czuć zapach benzyny. Miłośnicy jednośladów tłumnie zjechali na kalwaryjskie wzgórze, by wziąć udział w Podkarpackim Otwarciu Sezonu Motocyklowego.

Motocykliści tworzą wyjątkową w swoim rodzaju wspólnotę, która zawsze chętnie się wspiera i serdecznie pozdrawia na trasie, nawet jeżeli nie było okazji poznać się osobiście. Ta zafascynowana jednośladami ekipa co roku rozpoczyna sezon motocyklowy, przybywając do Kalwarii Pacławskiej i wypraszając o[paywall]  łaski.


Motocyklistom opieka Boża potrzebna jest w sposób szczególny, bo jazda na motorze to dość niebezpieczne hobby. 24 kwietnia w kalwaryjskim sanktuarium miało miejsce rozpoczęcie sezonu motocyklowego, połączone zmszą świętą, zorganizowane przez klub Ronin Riders.

Właściciele ryczących pojazdów gromadnie zebrali się na placu kościelnym, by uczestniczyć w 21. już edycji tego wydarzenia, które niestety odbyło się w strugach deszczu.

W tym dniu nie brakowało także innych ważnych inicjatyw, jak wizyta autobusu służącego do poboru krwi. Fani dwóch kółek oczywiście skorzystali z okazji do podzielenia się cząstką siebie, otrzymując w zamian pamiątkową koszulkę.

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama