W przedostatnią niedzielę kwietnia w Kalwarii Pacławskiej znów dało się słyszeć huk silników i czuć zapach benzyny. Miłośnicy jednośladów tłumnie zjechali na kalwaryjskie wzgórze, by wziąć udział w Podkarpackim Otwarciu Sezonu Motocyklowego.
Motocykliści tworzą wyjątkową w swoim rodzaju wspólnotę, która zawsze chętnie się wspiera i serdecznie pozdrawia na trasie, nawet jeżeli nie było okazji poznać się osobiście. Ta zafascynowana jednośladami ekipa co roku rozpoczyna sezon motocyklowy, przybywając do Kalwarii Pacławskiej i wypraszając o[paywall] łaski.
Motocyklistom opieka Boża potrzebna jest w sposób szczególny, bo jazda na motorze to dość niebezpieczne hobby. 24 kwietnia w kalwaryjskim sanktuarium miało miejsce rozpoczęcie sezonu motocyklowego, połączone zmszą świętą, zorganizowane przez klub Ronin Riders.
Właściciele ryczących pojazdów gromadnie zebrali się na placu kościelnym, by uczestniczyć w 21. już edycji tego wydarzenia, które niestety odbyło się w strugach deszczu.
W tym dniu nie brakowało także innych ważnych inicjatyw, jak wizyta autobusu służącego do poboru krwi. Fani dwóch kółek oczywiście skorzystali z okazji do podzielenia się cząstką siebie, otrzymując w zamian pamiątkową koszulkę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze