Reklama

Motocykliści pożegnali zimę

24/03/2015 08:55

Paradą i topieniem marzanny członkowie i sympatycy jarosławskiego klubu motocyklowego Motor Bike Drivers Team przywitali nowy sezon.

W powitaniu wiosny wzięły udział dziesiątki jednośladów. Przyszło też sporo mieszkańców, by spotkać się z motocyklistami i razem z nimi usiąść przy ognisku.

Spotkanie rozpoczęło się na jarosławskim Rynku. Stąd długą kawalkadą motocykliści przejechali przez miasto pod most na Sanie. Tam oficjalnie pożegnali zimę, wrzucając do rzeki płonącą kukłę marzanny. Spotkanie zakończyło się ogniskiem.


fot.Roman Kijanka
Pogoda dopisała i motocyklowe powitanie wiosny stało się dobrą okazją do spotkania dla sporej grupy jarosławian.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mała Mi. - niezalogowany 2015-03-24 12:38:41

    Podobno jeden z lubaczowskich strażaków nie wyczymał i chciał gasić Marzenkę. Zuch chłopak.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    moto rynek - niezalogowany 2015-03-25 05:38:56

     na co komu dziś te prymitywne obrzędy ludowe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jajo - niezalogowany 2015-03-25 08:59:34

    zamiast słomianej kukły powinni zrzucić z mostu "prawdziwego potwora" który tam był

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości