W sobotę, 19 marca, jarosławski brzeg Sanu został zapełniony motocyklistami, którzy przybyli, by topieniem Marzanny pożegnać zimę. Towarzyszył im Waldemar Paluch, burmistrz Jarosławia, który wrzucił zrobioną ze słomy kukłę do rzeki. Oprócz motocyklistów przybyła spora grupa mieszkańców.
Impreza odbyła się już drugi rok z rzędu i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pod mostem na Sanie można było posłuchać muzyki, upiec kiełbasę na ognisku przygotowanym przez harcerzy oraz podziwiać unikalne jednoślady i Jarosławskie Klasyki Nocą. Pogoda dopisała.Na specjalnym samochodzie ustawiona została kolorowa Marzanna, będąca głównym punktem programu. Zabrał ją stamtąd burmistrz miasta w towarzystwie członka klubu Motor Bike Jarosław. Powędrowali[paywall] z nią na most nad Sanem, gdzie została podpalona i zrzucona z armatnim hukiem wprost do rzeki. Zaraz za nią popłynęły kolejne kukły, co zwiastuje rychłe nadejście wiosny.
Organizatorzy: Burmistrz Miasta Jarosławia i Motor Bike Drivers Team Jarosław.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dziękuję. Pani fotograf Bogusława Pajda
spontann i wszystko
Dziękuję. Pani fotograf Bogusława Pajda