18-letni motorowerzysta ucierpiał w wypadku drogowym w Radymnie. Jednoślad zderzył się z oplem.
Do zdarzenia doszło w środę, tuż przed godz. 15 w Radymnie na ul. Budowlanych. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło tam do zderzenia opla astry, którego kierujący skręcał w lewo, z jadącym swoim pasem ruchu motorowerzystą - informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.
Policjanci ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi. W zdarzeniu ucierpiał kierujący jednośladem 18-latek. Mężczyzna z obrażeniami trafił do jarosławskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Rodzinę motorowerzysty poszkodowanego w wypadku bardzo proszę o kontakt ne e-mail m.dabrowska671@wp.pl. Mam ważne informacje do przekazania.
Rodzinę motorowerzysty poszkodowanego w wypadku bardzo proszę o kontakt ne e-mail m.dabrowska671@wp.pl. Mam ważne informacje do przekazania.