Reklama

„Motoserce” kolejny raz zabiło w Narolu. Motocyklowa brać w słusznej sprawie

„Motoserce” to akcja wynikająca z potrzeby serca i chęci działania, ale też dobra zabawa. 16 września na rynku w Narolu zgromadziła wielu fanów motocykli, w tym bezinteresownych dawców krwi. Wydarzenie było jednocześnie zakończeniem tegorocznego sezonu motocyklowego.

Roztoczańskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego „Motoserce Narol 2023” to wydarzenie, na które tłumnie zjechali motocykliści z całego regionu. Jako że celem przewodnim spotkania jest idea krwiodawstwa i dzielenia się darem życia, nie zabrakło też osób gotowych poddać się donacji. Śmiałków zgłosiło się 48, ale finalnie – po wstępnej weryfikacji – krew oddało tego dnia 39 osób. Łącznie udało się zebrać 17,550 litrów życiodajnego płynu, za co organizatorzy – Klub Motocyklowy Czarna Brygada South-East, Klub Motocyklowy God’s Guards Zamość, Urząd Miasta i Gminy Narol oraz Gminny Ośrodek Kultury w Narolu, wspierani przez sponsorów – serdecznie dziękują.

Jak podkreślają, akcją pragną zwrócić uwagę na brak cennego daru, jakim jest krew, w polskich szpitalach. I trzeba przyznać, że ten cel za każdym razem udaje się osiągnąć. Z powodzeniem propagują też ideę krwiodawstwa wśród motocyklowej braci.

Reklama

Tradycyjnie częścią wydarzenia była msza św. w intencji motocyklistów. Odprawiono ją w kościele parafialnym w Narolu. Nie zabrakło okazji do dobrej zabawy, którą zapewniły rockowe brzmienia. Dla przybyłych zagrali: Madstone, Navahe, Teksasy i Wijtek Cugowski.

Była też smaczna strawa w postaci kuchni polowej i atrakcje dla najmłodszych oraz mała dawka sportowych emocji.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości