– Podczas niedawnego ataku zimy, kiedy na chodnikach i ulicach mieliśmy tak zwaną szklankę, ulice Jasińskiego i Ziemiańskiego do południa w ogóle nie były posypane piaskiem ani solą. Nie sposób było wyjść do kościoła, bo przejście dłuższego odcinka bez zaliczenia „twardego lądowania” graniczyło z cudem. Gdzie były służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie chodników, tego nie wiem. Na wspomniane ulice na pewno nie zaglądały.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ul. Ziemiańskiego jest siódmej kolejności odśnieżania ( czyli tydzień po opadach) więc proszę się nie gorączkować i w takie dnie pomodlić się w spokoju w domu.
Ul. Ziemiańskiego jest siódmej kolejności odśnieżania ( czyli tydzień po opadach) więc proszę się nie gorączkować i w takie dnie pomodlić się w spokoju w domu.