Reklama

Na chodniku jak na lodowisku

26/01/2016 20:33

– Podczas niedawnego ataku zimy, kiedy na chodnikach i ulicach mieliśmy tak zwaną szklankę, ulice Jasińskiego i Ziemiańskiego do południa w ogóle nie były posypane piaskiem ani solą. Nie sposób było wyjść do kościoła, bo przejście dłuższego odcinka bez zaliczenia „twardego lądowania” graniczyło z cudem. Gdzie były służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie chodników, tego nie wiem. Na wspomniane ulice na pewno nie zaglądały.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2016-01-26 20:29:12

    Ul. Ziemiańskiego jest siódmej kolejności odśnieżania ( czyli tydzień po opadach) więc proszę się nie gorączkować i w takie dnie pomodlić się w spokoju w domu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama