Reklama

Na „fejsie” nie gadam

Prezydent Przemyśla Robert Choma wiele przymiotów ma. Jednym z nich jest sprawne poruszanie się w świecie wirtualnym. Po ukazaniu się na naszym fanpage’u na Facebooku zapowiedzi materiału „Miasto nie chce nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej?” błyskawicznie udostępnił ją na swoim profilu.

Skomentował w sposób wygodny dla siebie, zarzucając mi i redakcji interesowność oraz propagowanie niebytu. Rozmówców znalazł, ale – jak zwykle – głównie przyklaskujących. Spoko, panie prezydencie, ma pan do tego prawo! Ja natomiast na „fejsie” o takich sprawach nie gadam. Nie ta płaszczyzna. Tam mogę sobie co najwyżej „haratnąć” kilka słów na temat występów reprezentacji Polski w piłce nożnej lub np. skoczków narciarskich.

Pewnego dnia pojawił się w naszej redakcji poważny człowiek. Przedstawił problem. Z chęcią wysłuchałem go do końca, bo mówił – moim zdaniem – ciekawe rzeczy. Nie ignorujemy nikogo, kto przychodzi do naszej redakcji. A nasz rozmówca poczuł się zignorowany przez pana urząd. Temat hali widowiskowo-sportowej wydał mi się na tyle interesujący, że postanowiłem się nim zająć. Nie widziałem żadnego powodu, aby nie poinformować o nim przemyślan. W powstałym materiale zarówno ów człowiek, jak i pan, panie prezydencie, mieliście okazję zaprezentować swoje stanowiska. Nie było tam ani jednego słowa odautorskiego komentarza.

Reklama

Około 19 milionów złotych kosztować będzie przemyślan w 2017 r. utrzymanie administracji publicznej. Czy nie ma jednego urzędnika, który mógłby zweryfikować propozycję poważnego człowieka, jego firmę, potencjał i możliwości? Ów człowiek do tej pory czeka na telefon od pana, panie prezydencie. Podobno obiecał pan. Może pan powiedzieć nie, ale nie powinien kluczyć, że „gdzieś, kiedyś, coś” na ten temat słyszał. To nie licuje z zajmowanym stanowiskiem. Jeśli w taki sam sposób traktowani są inni potencjalni inwestorzy, nie dziwię się, że do tej pory obiekt na Zniesieniu jest straszydłem, a strefa ekonomiczna świeci pustkami.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    G - niezalogowany 2017-01-10 19:52:26

    Brawo Panie Mariuszu! Kontrować tych nieudaczników. Skutecznie degradujących Przemyśl. Zadowolonych z siebie, taplających się w przemyskim błotku. A miasto tonie, straszy lokalami do wynajęcia, brudem i szarzyzną. Szkoda, bo to piękne miasto. Trzeba jakoś przeżyć tych darmozjadów. I następnym razem mądrze głosować.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Magda - niezalogowany 2017-01-10 20:12:20

    Dobrze czasem coś powiedzieć uczciwie i prosto z mostu! Gratuluję!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    K - niezalogowany 2017-01-10 20:48:36

    napluj chamowi w pysk to powie ze deszcz pada no na takiej zasadzie to sie odbywa zaraz bedzie ze czlowiek byl nie wiarygodny a miasto nic o niczym nie wie i po sprawie a nam zrobia kolejne gowno w miescie do ktorego My mieszkancy bedziemy dokładać . Kilka czyrakow na dupie juz mamy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama