Reklama

Na oczach klientów ukradł butelkę wódki i uciekł ze sklepu

Świadkami niecodziennej sytuacji stali się klienci jednego z marketów w Tarnobrzegu. Znajdujący się w sklepie mężczyzna zdjął z półki butelkę wódki i wyszedł nie płacąc za nią. Ucieczkę próbował uniemożliwić mu ochroniarz.

Sprawca to 31-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Jak relacjonuje tamtejsza policja, mężczyzna w ubiegły piątek, 1 grudnia, o g. 19.30, będąc na stoisku z alkoholem, zabrał z półki litrową butelkę wódki i umieścił ją w saszetce przewieszonej przez ramię, a następnie przekroczył linię kas i wyszedł ze sklepu. Po drodze zaczął się szarpać z ochroniarzem, który próbował mu uniemożliwić ucieczkę, naruszając jego nietykalność cielesną. Wcześniej zaś, w odpowiedzi na interwencję pracownika sklepu, wyparł się kradzieży, nie chcąc zwrócić towaru. Koniec końców złodziej zbiegł z alkoholem wartym 67 złotych, ale szybko ustalono jego miejsce zamieszkania i zatrzymano.

Jak się okazało, wcześniej był już notowany za czyny karalne. W momencie zajścia 31-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Trafił do aresztu. Przedstawiono mu zarzut kradzieży zuchwałej. O jego losie zdecyduje sąd. Grozi mu od 6 miesięcy do lat 8 pozbawienia wolności.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama