Reklama

Na terenie Straży Granicznej w Przemyślu powstaje strzelnica

Trwa największe na przestrzeni ostatnich lat doposażanie placówek SG ochraniających zewnętrzną granicę Unii Europejskiej.

Program modernizacji służb mundurowych, dzięki któremu placówki np. zyskaja specjalistyczny sprzęt, wymienią wyeksploatowane pojazdy i zyskają nowe, pozwolił również na stworzenie strzelnicy szkoleniowej.

Budowa już ruszyła. Strzelnica powstaje na terenie komendy Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu.

– To długo oczekiwany i bardzo istotny element pod względem szkoleniowym, który pozwoli na podniesienie umiejętności strzeleckich oraz bezpieczeństwa funkcjonariuszy SG – mówi major Elżbieta Pikor, rzecznik prasowy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. 
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zipov - niezalogowany 2018-12-12 12:49:33

    Dostęp tylko dla mundurówki czy szare żuczki też będą mogły ponaparzać?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zenekblues - niezalogowany 2018-12-12 13:23:00

    Jaka nazwa strzelnicy - też "ANNA"  jak w Szczytnej k/Jarosławia ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    prze - niezalogowany 2018-12-12 17:11:01

    Prędzej Józef lub Marek...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama