W piątek, 24 kwietnia, w Gorliczynie, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zatrzymali 30-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Miał przy sobie kokainę.
Po g. 14 zauważyli oni Peugeota, którym miał poruszać się mężczyzna. Zatrzymali go więc do kontroli drogowej. Okazało się, że 30-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego miał przy sobie biały proszek. Wstępne badanie wykazało, że było to 30 g kokainy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Został też przesłuchany i usłyszał zarzut, do którego się przyznał.
Przeworscy kryminalni zawnioskowali do prokuratury o zastosowanie wobec 30-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania a sąd przychylił się do wniosku. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
„Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, grozi kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat”
– przekazała przeworska komenda.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze