Reklama

Na trzy miesiące trafił do aresztu. Podczas kontroli drogowej ujawniono przy nim kokainę [ZOBACZ ZDJĘCIA]

28/04/2026 16:25

W piątek, 24 kwietnia, w Gorliczynie, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zatrzymali 30-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Miał przy sobie kokainę.

Po g. 14 zauważyli oni Peugeota, którym miał poruszać się mężczyzna. Zatrzymali go więc do kontroli drogowej. Okazało się, że 30-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego miał przy sobie biały proszek. Wstępne badanie wykazało, że było to 30 g kokainy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Został też przesłuchany i usłyszał zarzut, do którego się przyznał.

Przeworscy kryminalni zawnioskowali do prokuratury o zastosowanie wobec 30-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania a sąd przychylił się do wniosku. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Reklama

„Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, grozi kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat”

– przekazała przeworska komenda.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama