W mieście grasuje podpalacz? Podpalacze?
Dzisiaj w nocy, z 5 na 6 listopada, w Przemyślu doszło do 4 pożarów aut.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Za piękne oczy na bank nie zostały podpalone ;)
Niebawem puk puk do drzwi, ciekawe kto to....185.18.133.6 - Poland, M. Swierk Trading as Alfa Komputer System Ip Range : 185.18.133.0.0 to 185.18.133.0.255 IP Country: Poland IP Region:Podkarpackie IP City Name: Przemysl IP Country Code: PL Advertisement International direct dialing:+48 Latitude:49.782474517822266 Longitude:22.792280197143555 Time Zone:Europe/Uzhgorod Local Time:09:45:00 pm Internet service provider (ISP)M. Swierk Trading as Alfa Komputer System IP CategoryClass B IP address to Decimal3104998656 to 3104998911 IP address to Hexb9128500 to b91285ff IP address to Binary10111001000100101000010100000000 to 10111001000100101000010111111111
Widac ze ktos nie mal odwagi stanac twarza w twarz to czepil sie aut ale ale z czasem wyjdzie na jaw kto i bedzie go to kosztowalo tylko leszcze tak robia ale ludzka krzywda zawsze wraca wiec ten con to zrobil niech za dlugo sie nie cieszy
Cwany jestes tu pisac a odwagi nie masz im to w pysk powiedziec
Jebac czywaj kurwy jebane dawac na ustawke rozjebiemy was ja obornik na polu czuwaj sruwaj psy was robili
Jaki czuwaj dzieciaki.... Ojciec służbista pewnie jakiegos autka nie puścił i poszedł w plecy jak oni...... Myśli ze jak sie bawi w fotografa to wszystko nie wyjdzie?? Za prymitywny jest na to....
Zasłużył czy nie zasłużył nie powinno się tak załatwiać spraw. Chyba za mało wyobraźni w pobliżu mieszkania gdzie ludzie spali mogło dojść do tragedii.
Sliczonowi się nudziło był zazdrosny że siostra nie dostaje kutasa
Spokojnie, to zapewne tylko spontaniczne obchody 100-lecia rewolucji październikowej :D
Przemyśl się pali jak na początku lat 90 , Nikt już nad niczym nie panuje . Wszyscy wolą udawać ,że nie widzą i nie słyszą .
to kibice czuwaju każdy kumaty to wie, Rejdżu i spółka podpalili i wyjechali za granice
nie kminie .twoje auto?bez powodu na pewno nikt tego nie zrobil.lolek.nikooo trybi lepiej.
Zaden z poloni nie ma odwagi sie przyznac hehe ze spalili auta chodzi o porachunki pieniężne a teraz zwalaja na czuwaj najlepiej na kogos innego zwalic
Popalone styki
Za piękne oczy na bank nie zostały podpalone ;)
nooo żydzi i gdzie wasze auta