Reklama

Na ulicy Bielskiego równi i równiejsi?

12/02/2021 07:42

Od kilkunastu dni mamy śnieg i mrozy. Drogowców w ostatnich latach nie miało co zaskakiwać, ponieważ zim kopnych, długotrwałych i mroźnych nie było. A tu masz. W tym roku przyszła.

Od tygodnia telefony w redakcji nie milkną. Nie nadążamy z interwencjami, dotyczącymi nieodśnieżanych ulic, chodników. Pobocza także pozostawiają wiele do życzenia. W poniedziałkowe popołudnie zadzwonił kolejny czytelnik nie tylko oburzony brakiem odśnieżania ulicy, przy której mieszka, ale absurdem z jakim boryka się on i jego najbliżsi sąsiedzi mieszkający –  jego zdaniem –  przy niewłaściwej części ulicy Bielskiego w Przemyślu.

– Czym trzeba się zasłużyć, aby cała ulica Bielskiego była odśnieżana sprawiedliwie, w całości, czyli z bocznymi odnogami, prowadzącymi do domków jednorodzinnych. Co prawda jedna odnoga jest odśnieżana regularnie, na pozostałe służby drogowe jednak nie zaglądały. Czyżby drogowcy wykreślili je z mapy? – pyta rozżalony Czytelnik.

Dodaje jednocześnie, że dzwonił do odpowiednich służb odpowiedzialnych za odśnieżanie. Spotkał się ze zrozumieniem i obietnicą poprawy. Ale na zrozumieniu i obietnicy się skończyło. Czytelnik dodaje, że przy jego części ulicy Bielskiego mieszkają ludzie starsi. Trudne warunki na drodze i chodnikach dotkliwie utrudniają im życie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości