Reklama

Na zewnątrz już jasno, a lampy przy Grunwaldzkiej wciąż świecą

06/02/2021 07:21

– Mamy ciężkie czasy, pandemia nie oszczędza domowych, firmowych i miejskich budżetów. Zastanawia mnie zatem, dlaczego stać nas w Przemyślu na taką rozrzutność.

Przy ulicy Grunwaldzkiej o godzinie 15.50 włączają się uliczne lampy, mimo że jest jeszcze jasno. Tak samo świecą nadal o 7 rano, choć o tej porze oświetlenie nie jest już potrzebne, bo na ulicy jest wystarczająco widno. Myślę, że to kwestia synchronizacji oświetlenia. Być może należałoby lepiej dopasować godziny włączania i wyłączania latarni do zegara astronomicznego. Dzień przecież się wydłuża i można by reagować na bieżąco, by niepotrzebnie nie marnować pieniędzy – sugeruje przemyślanka.


Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama