Reklama

Na żwirowni lód załamał się pod wędkarzem

Kilkanaście minut w lodowatej wodzie żwirowni w Czarnej Sędziszowskiej spędził wędkarz po tym, jak załamał się pod nim lód. Na szczęście wołanie mężczyzny usłyszeli pracownicy i powiadomili służby ratunkowe.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek,  około godz. 12.30, na basenie poeksploatacyjnym żwirowni.

Mężczyzna znajdował się w odległości około 50 metrów od linii brzegowej, a utrzymywał się na wodzie dzięki odpowiedniemu kombinezonowi, w który był ubrany.
Przytomna reakcja pracowników żwirowni i szybka akcja służb pozwoliły na wydobycie mężczyzny z wody już po kilkunastu minutach. Po przebadaniu przez lekarza wędkarz wrócił do domu.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2019-02-18 23:22:06

    No i jak już wrócił do domciu, to niech pomyśli trochę dłużej i przemyśli temat, czy warto dla jakiegoś chorego, wynaturzonego hobby narażać swoje, i nie tylko, życie i zdrowie ?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama