Trwają prace nad infrastrukturą kolejową w regionie. Już po wakacjach powinny zostać otwarte dla ruchu wiadukty w Ostrowie i Skołoszowie. Mniej więcej w tym samym czasie PKP rozpocznie przebudowę nawierzchni pod wiaduktem na styku Radymna i Skołoszowa.
– Zakończenie prac, obejmujących przebudowę wiaduktów w miejscowościach Ostrów oraz Skołoszów, realizowanych w ramach inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych na odcinku Munina – Radymno, planowane jest do 30 września 2018 roku – informuje Dorota Szalacha z Zespółu Prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakończenie prac i uzyskanie pełnej przejezdności pod wiaduktami planowane na początek IV kwartału br. powinno być odczuwalne dla mieszkańców.
– Przede wszystkim dzięki poszerzeniu dróg pod tymi obiektami będzie wygodniejsza i bezpieczniejsza komunikacja – wyjaśnia rzecznik prasowy PKP. Poprawione wiadukty to także udogodnienie dla pasażerów kolei. Jak zapewnia Dorota Szalacha pociągi na trasie Rzeszów – Przemyśl będą mogły rozwijać większe prędkości na wyremontowanych odcinkach, nawet do 120 km/h, co powinno wydatnie skrócić czas podróży.
W ramach prowadzonych remontów przeprowadzona zostanie modernizacja, na którą czeka wielu mieszkańców Skołoszowa. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w najbliższym czasie planują przebudowę nawierzchni drogi pod wiaduktem kolejowym pomiędzy ulicą Nadbrzeżną w Radymnie a ulicą Pogodną w Skołoszowie. Obecnie ten łącznik jest nieprzejezdny. To się zmieni.
– Prace obejmą najpierw demontaż starej nawierzchni drogi, następnie wykonanie podbudowy drogi i dwóch warstw nawierzchni asfaltowej – mówi Dorota Szalacha. W chwili obecnej PKP przygotowuje zapytanie ofertowe na wykonanie prac. Jeśli to postępowanie wyłoni odpowiednią firmę, przebudowa łącznika nastąpi na przełomie III i IV kwartału br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nawet do 120km/h... Podziwiam polską kolej!
Czyli do Warszawy w 7 godzin a nad morze pół doby? Bez klimatyzacji.
"Lokomotywa 2018" - na podst. TuwimaNic nie stoi na stacji,Bo do końca wakacji,Trwa remont trakcji.
Tuwim bisStoi i dyszy, prawie jest z ,,piszy".Nagle buch, Konstytucja w ruch.Sapie i wzdycha.PiS. Szuka wytrycha.Małymi krokami wycina nam sądy nocnymi markami.
Haha dobre! Trzeba by jakąś hamownie wybudować :)
Pytam po co pociąg Przemyśl Medyka wożący powietrze ? Dlaczego Ja podatnik mam to finansować !
idioticcus . Ty chyba jesteś z tej "kasty " albo dzieckiem resortowym . A - jak wiadomo , ci stracili - i jeszcze stracą najwięcej . Puste koryto . pustką zaczyna świecić portfel . . Zaczyna brakować na wojaże , dalekie wojaże , no to wcieklizna się wkrada .
PISoBOLSZEWIA wraca do korzeni. Za komuny 120 km/h nie była to żadna nowość na tej linii, he he.Cały wolny Świat na was leje PISoBOLSZEWICKIE miernoty,oszuści i złodzieje.
PISoBOLSZEWEIA strasznie nie cierpi konkurencji w korycie, to taki znak rozpoznawczy sługusów Putina:
Nawet do 120km/h... Podziwiam polską kolej!
Nie wiem czy wyhamuje w Przemyślu
Czyli do Warszawy w 7 godzin a nad morze pół doby? Bez klimatyzacji.