Targowisko miejskie „Mój Rynek” dawno nie widziało takich tłumów. Pierwsza Majowa Giełda Ogrodnicza okazała się strzałem w dziesiątkę.
W sobotę, 7 maja, na targowisku miejskim „Mój Rynek” w Lubaczowie odbyła się pierwsza Majowa Giełda Ogrodnicza. Mieszkańcy miasta i okolic mieli okazję nabyć drzewka, krzewy, nasiona, rośliny ozdobne, a także sprzęty do pielęgnacji działek i ogródków. Na giełdzie nie zabrakło również[paywall] miejscowych producentów artykułów spożywczych, takich jak: sery czy miody. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także stoisko z wyrobami z wikliny. Na zakończenie odbyła się wielka loteria, podczas której można było wygrać cenne nagrody przydatne w pielęgnacji ogrodów. Majowa Giełda Ogrodnicza była pomysłem urzędu miasta. Jak się okazało, nad wyraz udanym. Sprzedający mieli do dyspozycji 20 stoisk typu boks oraz 36 blatów roboczych. Kupcy zostali także zwolnieni z opłat. Targowisko miejskie „Mój Rynek” dawno nie widziało takich tłumów jak w minioną sobotę. Impreza zapewne stanie się jedną z cyklicznych, które znajdą stałe miejsce w kalendarzu lokalnych imprez.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze