Reklama

Najładniejsze bożonarodzeniowe ozdoby

25/12/2015 12:18

Aż 473 prac z kilkunastu instytucji i szkół z województwa podkarpackiego nadesłano na konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne”, który tradycyjnie zorganizowało Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Komisja w składzie: Katarzyna Grabka, Dorota Skubisz, Rafał Kureczka nagrodziła młodych twórców:

W kategorii I (6 – 9 lat): Emilię Dryjańską (SP 4 Przemyśl), Kacpra Szostaka (CK Przemyśl), Jakuba Pelczara[paywall] (Pogwizdów Nowy), Martynę Waląg (Gorlice), Victorię Lupę (Pracownia Plastyczna MDK) oraz Alicję Manowiec (Tryńcza). Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Amelia Seredyniecka (Trójczyce), Piotr Segelin (Bircza), Bartek Janiszewski (MDK Przemyśl), Julia Jakubczak (Orły), Michalina Ciemierkiewicz (Jarosław), Gabrysia Adamska (Buszkowice), Paweł Kozłowski (Rączyna), Kacper Ciźla (Pogwizdów Nowy), Gabriela Ziemlak (Przmyśl), Karolina Ochenduszko (SP 5 Przemyśl), Jakub Nykiel (Trójczyce).

Reklama

W kategorii II (10 – 12 lat): Agnieszkę Bielańską (MDK Przemyśl), Maję Majcher (Nowe Miasto), Jakuba Kawę (Pogwizdów Nowy), Oliwię Bieńkowską (SP 15 Przemyśl), Aleksandrę Kubicz (Pogwizdów Nowy), Marlenę Sitek (Hureczko). Wyróżnienia przyznano: Emilii Iskańskiej (CK Przemyśl), Natalii Groszek (Błażowa), Julii Sycz (CK Przemyśl), Korneli Karnas (Błażowa), Jagodzie Rzepskiej (Walawa).

W kategorii III (13 –16 lat): Paulinę Brońską (Gorlice), Łukasza Szymańskiego (Gimnazjum nr 8 Przemyśl) i Weronikę Czaplę (Błażowa). Wyróżnienia otrzymały: Edyta Żurawska (SOSW Przemyśl), Aleksandra Waliczek (Przemyśl), Karolina Krysa (Rokietnica), Kinga Gagat (CK Przemyśl) i Kinga Makarowska (Grochowce). Gratulujemy nagrodzonym oraz ich nauczycielom i rodzicom.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama