Reklama

Najlepszy w sezonie mecz przemyskiego beniaminka

Żadnych złudzeń trzeciej ekipie w tabeli – Stalmie AZS UMCS Lublin nie dali koszykarze MCS Daniel Gimbaskets 2. Przemyślanie rozegrali przed własną widownią najlepszy mecz w trwającym sezonie. Klasą dla siebie dzisiejszego (8 lutego br.) dnia był Grzegorz Płocica, zdobywca 31 punktów.

Podopieczni Macieja Milana nie mierzyli się z byle kim, bo lubelscy akademicy to ścisła czołówka ligi. Przemyślanie zagrali koncertowo jeśli chodzi o wypełnienie założeń taktycznych. Kompletnie wyłączyli z gry dwóch najgroźniejszych koszykarzy rywali, czyli Adama Myśliwca i Bartłomieja Karolaka. Od samego początku narzucili swój styl gry, który zaowocował zdobyciem kilkupunktowego prowadzenia. Jeden jedyny raz w tym spotkaniu lublinianie prowadzili. Było to w 14. min, kiedy na 26:27 trafił Marcin Kowalczuk. Riposta miejscowych była znakomita, bo trzy minuty później było już 35:28. W III kwarcie beniaminek z żelazną konsekwencją realizował taktykę. Uniwersalność w grze, kapitalne dzielenie się piłką, wywieranie ciągłe presji na przeciwnika zupełnie wybijało z rytmu akademików. Egzekucja nastąpiła od początku decydujących 10 minut. Wówczas ze stanu 63:48 gospodarze efektownymi zagraniami doprowadzili wynik do stanu 83:57 w 37. min. Było po meczu.

MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl – Stalma AZS UMCS Lublin 86:69 (22:19, 20:15, 21:14, 23:21)
Punkty: G. Płocica 31 (2x3), B. Bal 16, A. Mikołajko 11 (1x3), A. Machowski 10 (1x3), H. Makuch 6, S. Kus 4, W. Majka 3 (1x3), T. Kazura 2, M. Siwak 2, K. Strzępek 1, K. Kuśmierz 0, M. Osikowicz 0 (MCS Daniel); P. Łuszczewski 15 (1x3), M. Wiśniewski 12 (2x3), J. Stefaniuk 8 (2x3), A. Pawelec 7, A. Myśliwiec 6, D. Myśliwiec 6 (1x3), M. Kowalczuk 5, B. Karolak 4, K. Krzeszowski 4, P. Chabros 2 (AZS).
Sędziowali: Andrzej Bartocha (Kielce), Krzysztof Sokulski (Stalowa Wola). Widzów: 200.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tadzimir - niezalogowany 2015-02-08 22:16:11

    ?!?!?!?!?!?!?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    muchomir - niezalogowany 2015-02-09 00:16:07

    Tadzimirze! Jesteś wyjątkowo elokwentnym i wygadanym forumowiczem! Podziwiam cię i p[ozdrawiam!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kibol - niezalogowany 2015-02-09 09:03:37

    może  Tadzimir chciał powiedzieć, że sędziowie kantowali...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości