Na strzelnicy TOSISS LOK Tarnów odbyły się jedne z ważniejszych w tym roku zawodów strzeleckich, dedykowanych najmłodszym adeptom strzelectwa, czyli Otwarte Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie Młodzików i Juniorów Młodszych.
Na imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentacji KS „Twierdza” LOK Przemyśl. Znakomicie wypadł najmłodszy zawodnik Korneliusz Kopiec, startujący w kategorii młodzików. Z Tarnowa przywiózł trójpak medali różnego koloru. Korneliusz zdeklasował rywali w konkurencji karabinu sportowego leżąc i stanął zasłużenie na najwyższym stopniu podium. Srebrny krążek trafił do zawodnika „Twierdzy” w konkurencji karabinu pneumatycznego. Do złota zabrakło mu jedynie 0,8 punktu! Brązowy medal Korneliusz wywalczył w najtrudniejszej konkurencji karabinowej – karabinie sportowym trzy postawy, w której zawodnicy oddawali poszczególne serie strzałów w postawach klęczącej, leżącej i stojącej. Jak widać, ekipa przemyskiej „Twierdzy” w br. wypada znakomicie na każdych zawodach, przywożąc wiele medali i nagród. Za naszym pośrednictwem sztab szkoleniowy zaprasza wszystkich zainteresowanych do rozpoczęcia treningów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze