Reklama

Najmłodszy multimedalistą!

20/06/2017 14:30

Na strzelnicy TOSISS LOK Tarnów odbyły się jedne z ważniejszych w tym roku zawodów strzeleckich, dedykowanych najmłodszym adeptom strzelectwa, czyli Otwarte Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie Młodzików i Juniorów Młodszych.

Na imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentacji KS „Twierdza” LOK Przemyśl. Znakomicie wypadł najmłodszy zawodnik Korneliusz Kopiec, startujący w kategorii młodzików. Z Tarnowa przywiózł trójpak medali różnego koloru. Korneliusz zdeklasował rywali w konkurencji karabinu sportowego leżąc i stanął zasłużenie na najwyższym stopniu podium. Srebrny krążek trafił do zawodnika „Twierdzy” w konkurencji karabinu pneumatycznego. Do złota zabrakło mu jedynie 0,8 punktu! Brązowy medal Korneliusz wywalczył w najtrudniejszej konkurencji karabinowej – karabinie sportowym trzy postawy, w której zawodnicy oddawali poszczególne serie strzałów w postawach klęczącej, leżącej i stojącej. Jak widać, ekipa przemyskiej „Twierdzy” w br. wypada znakomicie na każdych zawodach, przywożąc wiele medali i nagród. Za naszym pośrednictwem sztab szkoleniowy zaprasza wszystkich zainteresowanych do rozpoczęcia treningów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama