Reklama

Narciarskie mistrzostwa Przemyśla szkół i przedszkoli [ZDJĘCIA]

Dzisiejszymi (28 lutego br.) Mistrzostwami Przemyśla szkół i przedszkoli w narciarstwie alpejskim zakończył się prawdopodobnie sezon narciarski na przemyskim stoku na Zniesieniu.

Na starcie imprezy stanęło łącznie aż 163 osoby z przemyskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Organizatorem imprezy był Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a żeby nadać zawodom splendoru, okolicznościowe dyplomy, puchary i… słodkości wręczał zastępca prezydenta miasta Grzegorz Hayder.

Zawody przeprowadzone zostały łącznie w 11 kategoriach, bo rywalizowały dziewczęta i chłopcy. Do podziału na grupy wiekowe doszło w przypadku szkół podstawowych i gimnazjów, najmłodsi adepci białego szaleństwa, czyli przedszkolaki i uczniowie szkół średnich rywalizowali w jednej kategorii. Wszyscy zmagali się z trasą slalomu giganta.

Reklama

Szerzej o tej bardzo udanej imprezie (wraz z wynikami w poszczególnych kategoriach wiekowych) w papierowym wydaniu ŻP 8 marca br.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama