Dzisiejszymi (28 lutego br.) Mistrzostwami Przemyśla szkół i przedszkoli w narciarstwie alpejskim zakończył się prawdopodobnie sezon narciarski na przemyskim stoku na Zniesieniu.
Na starcie imprezy stanęło łącznie aż 163 osoby z przemyskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Organizatorem imprezy był Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a żeby nadać zawodom splendoru, okolicznościowe dyplomy, puchary i… słodkości wręczał zastępca prezydenta miasta Grzegorz Hayder.
Zawody przeprowadzone zostały łącznie w 11 kategoriach, bo rywalizowały dziewczęta i chłopcy. Do podziału na grupy wiekowe doszło w przypadku szkół podstawowych i gimnazjów, najmłodsi adepci białego szaleństwa, czyli przedszkolaki i uczniowie szkół średnich rywalizowali w jednej kategorii. Wszyscy zmagali się z trasą slalomu giganta.
Szerzej o tej bardzo udanej imprezie (wraz z wynikami w poszczególnych kategoriach wiekowych) w papierowym wydaniu ŻP 8 marca br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze