Święto Szkoły w przemyskiej „szóstce” upłynęło pod znakiem dobrej zabawy. Było kolorowo, radośnie i smacznie.
Od kilku lat 2 czerwca w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Przemyślu obchodzone jest Święto Szkoły. Imprezę zaczęto od refleksji nad osobą patrona –Jana Pawła II i poświęconemu mu programu artystycznego oraz uroczystej mszy świętej. Potem przyszedł czas na kolejne punkty. W tym roku przygotowano pokaz ratownictwa medycznego, spotkanie ze strażakami oraz prezentację umiejętności służb mundurowych, do której zaproszono jedną z nauczycielek[paywall]. Moment ujęcia przestępcy z udziałem pani belfer uczniowie oglądali z wypiekami na twarzy.
Odbył się również międzyszkolny turniej w piłkę nożną chłopców z rocznika 2005 i młodsi o puchar dyrektora SP 6. Pierwsze miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 11, drugie zajęła reprezentacja „szóstki”, trzecie przypadło w udziale Szkole Podstawowej nr 4, a czwarte Szkole Podstawowej nr 1. Następnie zmagania w piłkę nożną rozpoczęli gospodarze, którzy zagrali przeciwko organizatorom pod przewodnictwem zastępcy prezydenta Janusza Hamryszczaka. Nie brakowało też takich atrakcji, jak: dmuchany plac zabaw, zmagania sportowe i zręcznościowe, pokazy motocykli czy przejażdżki na kucykach.

Międzyszkolny turniej w piłkę nożną chłopców z rocznika 2005 i młodsi był jednym z tegorocznych punktów Święta Szkoły.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Prima aprilis już był. Komuś się tytuł porył...