Reklama

Nauczycielka schwytała przestępcę

Święto Szkoły w przemyskiej „szóstce” upłynęło pod znakiem dobrej zabawy. Było kolorowo, radośnie i smacznie.

Od kilku lat 2 czerwca w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Przemyślu obchodzone jest Święto Szkoły. Imprezę zaczęto od refleksji nad osobą patrona –Jana Pawła II i poświęconemu mu programu artystycznego oraz uroczystej mszy świętej. Potem przyszedł czas na kolejne punkty. W tym roku przygotowano pokaz ratownictwa medycznego, spotkanie ze strażakami oraz prezentację umiejętności służb mundurowych, do której zaproszono jedną z nauczycielek[paywall]. Moment ujęcia przestępcy z udziałem pani belfer uczniowie oglądali z wypiekami na twarzy.

Odbył się również międzyszkolny turniej w piłkę nożną chłopców z rocznika 2005 i młodsi o puchar dyrektora SP 6. Pierwsze miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 11, drugie zajęła reprezentacja „szóstki”, trzecie przypadło w udziale Szkole Podstawowej nr 4, a czwarte Szkole Podstawowej nr 1. Następnie zmagania w piłkę nożną rozpoczęli gospodarze, którzy zagrali przeciwko organizatorom pod przewodnictwem zastępcy prezydenta Janusza Hamryszczaka. Nie brakowało też takich atrakcji, jak: dmuchany plac zabaw, zmagania sportowe i zręcznościowe, pokazy motocykli czy przejażdżki na kucykach.

Reklama
Dla chętnych była też energetyczna zumba i konkurs pod hasłem „Wielkie malowanie”. Ci, którzy zgłodnieli, mogli się posilić pożywną zupą pomidorową i gorącą kiełbasą z grilla.


Międzyszkolny turniej w piłkę nożną chłopców z rocznika 2005 i młodsi był jednym z tegorocznych punktów Święta Szkoły.




ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    krau_984 2017-06-19 22:19:23

    Prima aprilis już był. Komuś się tytuł porył...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama