Reklama

Nie dały się oszukać „na wnuczka”

15/07/2015 16:18

Trzy mieszkanki Jarosławia w wieku 61, 62 i 79 lat odebrały wczoraj podobne telefony. We wszystkich przypadkach osoba podająca się za członka rodziny dzwoniła na telefon stacjonarny i prosiła o podanie numeru telefonu komórkowego. Później dzwonił mężczyzna podający się za policjanta i prosił o pomoc w ujęciu oszusta. Kobiety zorientowały się, że mają do czynienia z oszustami działającymi „na wnuczka” i zawiadomiły policję.

Policjanci zajęli się sprawą. Jednocześnie apelują o ostrożność i przetsrzegają, przypominając że rzeczywiści funkcjonariusze nigdy nie proszą o przekazanie w taki sposób pieniędzy.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości