– Za obiekty kolejowe w mieście odpowiada oczywiście kolej, ale gospodarze miasta też mogą, a nawet powinni podejmować działania zmierzające do tego, by liczba połączeń kolejowych była wystarczająca, a stan infrastruktury zadowalający.
Tymczasem u nas na razie remontu mostu kolejowego się nie przewiduje, a niedaleko, w Krośnie, władze podejmują starania u władz wojewódzkich o wsparcie budowy łącznika kolejowego łączącego Krosno z Rzeszowem. Może powinniśmy o niektóre sprawy bardziej zabiegać – analizuje mieszkaniec miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze