Reklama

Nie rób urlopu od pomagania. Przyjdź i podziel się krwią

Na kolejną zbiórkę krwi pod hasłem „Oddaj krew – to nie boli!” zapraszają w najbliższą niedzielę (24 września) do świetlicy przy Lipowej 13 w Horyńcu-Zdroju krwiodawcy skupieni w Stowarzyszeniu HDK „Ratownik”.

Podzielić się cząstką siebie będzie można w godzinach od 9 do 13. – Każda kropla jest na wagę złota, może komuś uratować życie lub zdrowie, dlatego nie warto być obojętnym. Oddając krew, możemy podarować życie – zachęca do udziału prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski.

Współorganizatorami wydarzenia są zamojski oddział RCKiK w Lublinie oraz gmina Horyniec-Zdrój, a partnerem Nadleśnictwo Lubaczów. Po więcej szczegółowych informacji można dzwonić pod numer 690131 317. Organizatorzy chętnie odpowiedzą też na pytania e-mailowe (e-mail: shdk.ratownik@gmail.com).

Reklama

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama