Na kolejną zbiórkę krwi pod hasłem „Oddaj krew – to nie boli!” zapraszają w najbliższą niedzielę (24 września) do świetlicy przy Lipowej 13 w Horyńcu-Zdroju krwiodawcy skupieni w Stowarzyszeniu HDK „Ratownik”.
Podzielić się cząstką siebie będzie można w godzinach od 9 do 13. – Każda kropla jest na wagę złota, może komuś uratować życie lub zdrowie, dlatego nie warto być obojętnym. Oddając krew, możemy podarować życie – zachęca do udziału prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski.
Współorganizatorami wydarzenia są zamojski oddział RCKiK w Lublinie oraz gmina Horyniec-Zdrój, a partnerem Nadleśnictwo Lubaczów. Po więcej szczegółowych informacji można dzwonić pod numer 690131 317. Organizatorzy chętnie odpowiedzą też na pytania e-mailowe (e-mail: shdk.ratownik@gmail.com).
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze