Reklama

Nie zabraknie wody z Sanu

21/08/2015 08:03

Pomimo niskiego poziomu Sanu nie ma groźby zakłóceń w dostawach wody pitnej dla jej odbiorców. To jeden z wniosków po posiedzeniu Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Przemyślu.

Zorganizowane kilka dni temu pod przewodnictwem prezydenta Roberta Chomy posiedzenie zespołu poświęcone było analizie sytuacji w mieście oraz ocenie zagrożeń wynikających z utrzymujących się wysokich temperatur. Wśród jego uczestników znaleźli się  przedstawiciele służb ratowniczych, porządkowych, a także reprezentanci sanepidu oraz firm dostarczających wodę i prąd. Z przedstawionych informacji wynika, że w najbliższych dniach nie zmieni się poziom wody w Sanie, brak jest również prognoz przewidujących intensywne opady. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapewnia, że chociaż poziom wody na ujęciu jest niski, to jednak stabilny i nie ma widma przerw w jej dostawach. Wyniki badań fizykochemicznych i bakteriologicznych wody mieszczą się w normie. Czynne są zdroje uliczne. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu na bieżąco monitoruje poprzez opiekunki środowiskowe osoby starsze i niepełnosprawne, nieposiadające opieki rodziny. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, mogą one zostać przewiezione do domów opieki społecznej.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama