Reklama

Niebezpieczna kolizja w Kańczudze

Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami, było przyczyną zderzenia audi z hondą w Kańczudze. Na całe szczęście, nikt nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 835. Policjanci z komisariatu w Kańczudze ustalili, że 21-letni kierujący pojazdem marki audi, jadąc ulicą Mickiewicza, nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w osobową hondę. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji otrzymał mandat karny.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości