Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami, było przyczyną zderzenia audi z hondą w Kańczudze. Na całe szczęście, nikt nie odniósł obrażeń.
Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 835. Policjanci z komisariatu w Kańczudze ustalili, że 21-letni kierujący pojazdem marki audi, jadąc ulicą Mickiewicza, nie zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w osobową hondę. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji otrzymał mandat karny.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze