Reklama

Niebezpieczne pobocza [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

29/08/2020 07:02

– Droga gminna w miejscowości Szczutków – przysiółek Ruda Szczutkowska została przebudowana i oddana do użytku jesienią 2018 roku.

Jednak utworzono przy niej niebezpieczne pobocza, wyłożone kamieniami, cegłami i płytkami. Na dodatek te niebezpieczne pobocza są miejscem przystankowym dla dzieci szkolnych. Upadek pieszego, rowerzysty czy dziecka na taki kamień lub cegłę czy ostrą, wystającą z ziemi pytkę, może się skończyć uszczerbkiem na zdrowiu. Według mnie należałoby coś z tym zrobić, żeby zapobiec takim sytuacjom – przestrzega mieszkaniec Szczutkowa.


Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama