– Droga gminna w miejscowości Szczutków – przysiółek Ruda Szczutkowska została przebudowana i oddana do użytku jesienią 2018 roku.
Jednak utworzono przy niej niebezpieczne pobocza, wyłożone kamieniami, cegłami i płytkami. Na dodatek te niebezpieczne pobocza są miejscem przystankowym dla dzieci szkolnych. Upadek pieszego, rowerzysty czy dziecka na taki kamień lub cegłę czy ostrą, wystającą z ziemi pytkę, może się skończyć uszczerbkiem na zdrowiu. Według mnie należałoby coś z tym zrobić, żeby zapobiec takim sytuacjom – przestrzega mieszkaniec Szczutkowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze