Reklama

Niebezpieczne znalezisko w Kupiatyczach

Przemyscy policjanci zabezpieczyli teren, gdzie znaleziono pocisk artyleryjski, najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Oczekiwano na przyjazd wojskowych saperów.

Mieszkaniec powiatu przemyskiego podczas prac porządkowych na działce znalazł niewybuch. Powiadomił policję, a ta wysłała policyjnego pirotechnika.

Gdy się okazało, że jest to pocisk artyleryjski kal. 150 mm z czasów II wojny światowej, policjanci zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu saperów. Wojskowi zneutralizowali niewybuch.

Policja przypomina, że niewypałów nie wolnogo dotykać. Kategorycznie zabrania się podnoszenia, odkopywania i wrzucania  do ogniska, jezior, stawów czy głębokich rowów. Należy się oddalić i powiadomić policję.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości