Reklama

Niech żyje bal! Za prawie 1400 zł miesięcznie...

Cyrk. Jest kilka znaczeń tego słowa. To przede wszystkim widowisko „rozrywkowe” (jak dla kogo). Ale słowo „cyrk” to także potocznie: farsa, heca, komedia, bal, szopka, ubaw, etc.

Poniedziałek, 24 czerwca br., był bardzo „pracowity” dla przemyskich radnych. Musieli siedzieć aż na dwóch sesjach. Jednej porannej, która zakończyła się po godzinie 15 i drugiej – popołudniowej, która rozpoczęła się po godzinie 16. Tego chyba niektórym było za wiele. Jedni ziewali, drudzy przysypiali, inni mieli chodzonego, jeszcze inni – zamiast skupić się na sprawach ważnych – szukali pretekstu, aby się nie zanudzić na śmierć.

W pewnym momencie na mównicy pojawił się radny Marcin Kowalski (Kukiz’15). W czarnej koszulce z napisem „Tymczasem... Kadrowy...” (z prawdopodobnie prywatnym numerem telefonu). Po kilku minutach zdjęcie radnego pojawiło się na Facebooku. Wykonał go i wrzucił radny Wojciech Błachowicz (Koalicja Obywatelska) z dopiskiem: „Wystąpienie... Kadrowego. Proszę zwrócić uwagę na koszulkę Pana Radnego Marcina Kowalskiego. Wystąpienie na dzisiejszej sesji RM”. Kilka chwil później radny Kowalski odpowiedział: „Panie Radny... Jestem trzeźwy, złe ujęcie”. Na owym portalu społecznościowym zagościł nawet prezydent miasta Wojciech Bakun (Kukiz’15). Wszystko to w trakcie trwania obrad, czyli w czasie pracy.

Szanowni Panowie Radni! Wszystko pięknie. Nawet z fantazją i humorem. Uśmiałem się prawie do łez. Nie wiem tylko, czy były to łzy radości czy zażenowania. Można nawet rzec: niech żyje bal! Przysłuchując się sesjom, można skonkludować krótko: kompletna inercja, brak jakichkolwiek pomysłów. Liczą się tylko personalne wycieczki. Złośliwości i wytykanie palcem. Ale skoro nie ma się niczego do zaoferowania... Nie po to zostaliście wybrani. Nie po to zaufali wam mieszkańcy tego miasta, abyście za około 1400 zł miesięcznie bawili się ich kosztem!
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xxx - niezalogowany 2019-06-26 08:51:30

    Jaka przewodnicząca rady ( nie wie co się dzieje,  na każdej radzie zachowuje sie tak jakby to był jej pierwszy raz )taka rada !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sc - niezalogowany 2019-06-26 11:52:34

    w punkt!!wirtualny Prezydent

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kolo - niezalogowany 2019-06-26 14:04:01

    Nic dodać, nic ująć.  Błaznada.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama