Reklama

Niecodzienny wypadek: uderzył w tył wojskowego rosomaka

Policjanci byli dość zdziwieni widokiem, który zastali dziś, około godz. 6, na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie.

Okazało się, że kierujący kią nie zachował ostrożności i uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku medycznego pojazdu wojskowego.

Kierujący osobówką 60-letni mieszkaniec Rzeszowa został ranny i trafił do szpitala. Policja na miejscu wykonała badanie na zawartość alkoholu drugiemu prowadzącemu. Kierujący pojazdem wojskowym był trzeźwy.  Prawy pas ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w kierunku Ronda Kuronia był zablokowany do godz. 10.15, już przywrócono płynność ruchu.


fot.KMP Rzeszów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-01-29 20:54:38

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości