Reklama

Nietrzeźwy motocyklista potrącił rowerzystę

09/08/2025 13:03

W sobotę, 2 sierpnia przeworscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Dybków. Nietrzeźwy 57-latek, który kierował motocyklem potrącił rowerzystę.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, kierujący motocyklem, 57-letni mieszkaniec gminy Sieniawa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z prawidłowo poruszającym się rowerzystą. Motocyklista miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Kierujący rowerem został przetransportowany do szpitala. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia

– przekazała przeworska policja apelując jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, o uważną jazdę, a przede wszystkim o to, by nie wsiadać za kierownicę po wypiciu alkoholu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości