W sobotę, 2 sierpnia przeworscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Dybków. Nietrzeźwy 57-latek, który kierował motocyklem potrącił rowerzystę.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, kierujący motocyklem, 57-letni mieszkaniec gminy Sieniawa na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z prawidłowo poruszającym się rowerzystą. Motocyklista miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Kierujący rowerem został przetransportowany do szpitala. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia
– przekazała przeworska policja apelując jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, o uważną jazdę, a przede wszystkim o to, by nie wsiadać za kierownicę po wypiciu alkoholu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze