Mieszkaniec Pełkiń podczas karczowania drzew w swoim ogrodzie wykopał pocisk artyleryjski z okresu II Wojny Światowej. Niewybuch przekazano saperom z 21. Batalionu Dowodzenia 21 BSP w Rzeszowie.
Mężczyzna natrafił na skordowany pocisk długości około 60 cm. w poniedziałek. Zawiadomił policję. Funkcjonariusze zabezpieczali znalezisko do czasu przyjazdu saperów. Patrol saperski zabrał niebezpieczne znalezisko we wtorek po południu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze