Reklama

Niewybuch w Pełkiniach

05/04/2017 10:06

Mieszkaniec Pełkiń podczas karczowania drzew w swoim ogrodzie wykopał pocisk artyleryjski z okresu II Wojny Światowej. Niewybuch przekazano saperom z 21. Batalionu Dowodzenia 21 BSP w Rzeszowie.

Mężczyzna natrafił na skordowany pocisk długości około 60 cm. w poniedziałek. Zawiadomił policję. Funkcjonariusze zabezpieczali znalezisko do czasu przyjazdu saperów. Patrol saperski zabrał niebezpieczne znalezisko we wtorek po południu.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama