– Zastawiam się, po co miasto wykonało amfiteatr na Wzniesieniu, skoro teraz nie robi z niego specjalnego użytku. Kiedy powstawał, mówiło się o tym, że będzie to miejsce spotkań ze sztuką teatralną czy muzyką i tym podobnych wydarzeń kulturalnych, tymczasem nie jest dziś specjalnie wykorzystywane. A może nie ma na nie pomysłu?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze