Reklama

Nobel dla Olgi Tokarczuk! Mamy 7. noblistę z Polski!

Znakomita polska pisarka, autorka, laureatka m.in. Nagrody Bookera, Nagrody Literackiej NIKE, dwukrotnie nominowana do National Book Award, w maju na zaproszenie przemyskiego oddziału Związku Ukraińców w Polsce gościła w naszym mieście.

Uhonorowana Nagrodą Nobla w dziedzinie literatury Olga Tokarczuk dołącza do innych nagrodzonych Polaków:  Henryka Sienkiewicza, Władysława Reymonta, Czesława  Miłosza, Wisławy Szymborskiej oraz Marii Skłodowskiej-Curie i Lecha Wałęsy.

 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2019-10-10 20:02:04

    No tak można się było spodziewać  tak szybkiej reakcji  redakcji "ŻP" , tam  gdzie  o kogoś o wrogich pogladach dla Polski i Polaków , których  Tokarczuk wcale  , ale to wcale nie kryje. Za 3 dni wybory jak wiadomo do polskiego parlamentu . A tu  widać jak na dłoni ,że tzw. Komitet Noblowski  jest zdominowany  przez  lewactwo , liberałów  , zwolenników  " tęczowych",  którzy " rzutem " na taśmę " , chcą wpłynąć na wynik tych wyborów. Oczywiście ,że zaraz znajdą się"  obrońcy " , i powiedzą ,że przecież zawsze jesienią przyznaje się Noble . Oczywiście ,że tak ,ale w tym przypadku nie ma ,że dostaje je lewaczka , masonka , zwolenniczka "tęczy".

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Krzysiek - niezalogowany 2019-10-10 22:31:00

    Olga Tokarczuk mówi i pisze prawdę. Nie istnieje na  świecie taki naród, który nie ma czarnych plam. Polska prócz jasnych kart historii, także posiada takowe. Niestety zakute łby pseudopatriotów nie są w stanie tego zrozumieć. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama