Najpiękniejsze arie operetkowe, musicalowe i muzyka filmowa, symboliczne zagaszenie ognia i wiele innych już dziś, 20 czerwca.
Dyrektor Arboretum w Bolestraszycach Narcyz Piórecki 20 czerwca 2015 r. zaprasza na Noc Świętojańską.
Godz. 18.00 – wernisaż wystawy fotograficznej Pustynie Izraela – Maria Lankosz Mróz, Andrzej Mróz, Bogdan Zemanek
Godz. 21.00 – najpiękniejsze arie operetkowe, musicalowe, muzyka filmowa, muzyka rozrywkowa.
Koncert w wykonaniu Niny Nowak / solistki Teatru Wielkiego – Filharmonii Narodowej Dwór Piotra Michałowskiego
Godz. 22.30 – Performance Ożenek – symboliczne zgaszenia ognia wodą po próbie przywrócenia nocy światła w wykonaniu Piotra Szwieca
Teren ogrodów pokazowych
Godz. 23.15 – zapewniono transport autobusem miejskim do Przemyśla
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze