Reklama

Noc Świętojańska w Arboretum

Najpiękniejsze arie operetkowe, musicalowe i muzyka filmowa, symboliczne zagaszenie ognia i wiele innych już dziś, 20 czerwca.

Dyrektor Arboretum w Bolestraszycach Narcyz Piórecki 20 czerwca 2015 r. zaprasza na Noc Świętojańską.

Program: 

Godz. 18.00 – wernisaż wystawy fotograficznej Pustynie Izraela – Maria Lankosz Mróz, Andrzej Mróz, Bogdan Zemanek
Godz. 21.00 – najpiękniejsze arie operetkowe, musicalowe, muzyka filmowa, muzyka rozrywkowa.
Koncert w wykonaniu Niny Nowak / solistki Teatru Wielkiego – Filharmonii Narodowej Dwór Piotra Michałowskiego
Godz. 22.30 – Performance Ożenek – symboliczne zgaszenia ognia wodą po próbie przywrócenia nocy światła w wykonaniu Piotra Szwieca
Teren ogrodów pokazowych
Godz. 23.15 – zapewniono transport autobusem miejskim do Przemyśla


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama