Reklama

Norbert Świerk z brązem na Mistrzostwach Polski

BADMINTON W hali Zespołu Szkół w Żyrakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych. UKS Aktywna Piątkę Przemyśl reprezentował zawodnik UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl Norbert Świerk.

Norbert występował w reprezentacji Podkarpacia i z partnerami zdobył brązowy medal. Po wygranej z reprezentacją[paywall] województwa opolskiego i przegraną z województwem mazowieckim. Te wyniki sprawiły, że naszym zawodnikom przyszło bić się o brązowy medal.

Wygrali 3:2 przy współudziale przemyskiego zawodnika. Warto dodać, że to już ósmy krążek z imprezy rangi ogólnopolskiej, mistrzowskiej, w kolekcji zawodników UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl. – Mamy nadzieje, że sukcesy w sporcie dzieci i młodzieży przeniesiemy na sport seniorski. Niebawem zaczynamy sezon ligowy z udziałem utalentowanej młodzieży wychowanej w Przemyślu przez trenerów z naszego miasta i finansowanej przez nasze miasto – podsumował trener przemyskiego klubu Dariusz Stańko.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości