BADMINTON W hali Zespołu Szkół w Żyrakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Województw Drużyn Mieszanych. UKS Aktywna Piątkę Przemyśl reprezentował zawodnik UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl Norbert Świerk.
Norbert występował w reprezentacji Podkarpacia i z partnerami zdobył brązowy medal. Po wygranej z reprezentacją[paywall] województwa opolskiego i przegraną z województwem mazowieckim. Te wyniki sprawiły, że naszym zawodnikom przyszło bić się o brązowy medal.
Wygrali 3:2 przy współudziale przemyskiego zawodnika. Warto dodać, że to już ósmy krążek z imprezy rangi ogólnopolskiej, mistrzowskiej, w kolekcji zawodników UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl. – Mamy nadzieje, że sukcesy w sporcie dzieci i młodzieży przeniesiemy na sport seniorski. Niebawem zaczynamy sezon ligowy z udziałem utalentowanej młodzieży wychowanej w Przemyślu przez trenerów z naszego miasta i finansowanej przez nasze miasto – podsumował trener przemyskiego klubu Dariusz Stańko.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze